شرکت اندیشه بایسته تجارت

motors

Motors

Low Speed

High Speed

Classic Line

watt 0
Power
k rpm 0
Speed
db 0
Volume
با تیغه ای بسیار دقیق
با گشتاور 28 وات در دور 375 هزار دور در دقیقه تجسم می‌دهد. خط کلاسیک همراه با فناوری متعادل کننده لیزری اختصاصی در طول تولید، قدرت قابل اعتمادی را در چالش‌برانگیزترین سناریوها ارائه می‌کند.

راهنماب فرز کاربید نسل جدید ام کا دنت

دنیای دندانپزشکی با کاربید های الماسی

کاربید که با 12 تن فشار فشرده شده و تا دمای 1500 درجه سانتیگراد گرم می شود، بسیار سخت است، الماس صنعتی – سخت ترین ماده جهان – برای آسیاب کردن آن استفاده می شود. تمرکز کامل و نیروی نگهدارنده بی نظیر 40 نیوتن باعث بهبود دقت طولانی مدت در حین عملیات می شود.

حفاظت از جریان معکوس استقامت از ابتدا برای پایان دادن به خط

سیستم بدون بازگشت برای حفاظت جریان معکوس از ابتدا بخشی از خط کلاسیک بوده است. این یک سیستم کامل است که بر روی یک جزء ساخته شده است و ورود ذرات و آلاینده ها را به داخل سر به حداقل می رساند. با استقامت از شروع تا پایان، برای تمیز کردن بهینه طراحی شده است.

بلبرینگ سرامیکی

به خصوص دورهای زیاد در دقیقه، حملات بخار فوق گرم یا مایعات تمیزکننده مختلف. همراه با قفس مقاوم در برابر خوردگی و همچنین فرمول فوق العاده تصفیه شده روان کننده، گوی های سرامیکی سفری طولانی را پیش رو خواهند داشت.
با بدنه ای کلاسیک
طراحی بیرونی شامل مواد زیبا در سراسر بدنه و روکش کرومی نفیس است. از گوشه های منحنی کلاسیک گریپ گرفته تا فشار محکم بر روی دکمه فشاری، تمام جزئیات برای تاکید بر استحکام توربین در نظر گرفته شده است که به AeroPower Blade حالت قدرتمندی می بخشد.