شرکت اندیشه بایسته تجارت

توربین های دندانپزشکی

 

معرفی هندپیس توربین:


سیستم هندپیس توربین هوایی دندانپزشکی طی سالهای متمادی به سرعت تکامل یافته است زیرا قدرت چرخش آن برای سنگ زنی دندان ها و ترمیم حفره ها مفید است. این یک تجهیزات حیاتی دندانپزشکی برای پیشگیری ، تشخیص و درمان بیماری ها است. با افزایش تقاضای اجتماعی مانند نیازهای آرایشی ، بهداشت دهانی و مدیریت ، اهمیت و ضرورت هندپیس های توربین هوایی با سرعت بالا نیز در حال رشد است.

یک سیستم هندپیس توربین هوا از یک سر ، گردن ، بدن و کوپلر تشکیل شده است ، همانطور که در شکل 1 نشان داده شده است. یک لوله تأمین هوا از طریق گردن ، بدن و کوپل عبور می کند. هوا فشرده شده را به سر می رساند.

 

نحوه تعویض توربین دندانپرشکی:


1-. ابتدا آچار را بچسبانید که در قسمت بالایی پشت توربین قرار گیرد. آن را روی توربین قرار دهید ، خلاف جهت عقربه های ساعت بچرخید.
2. پس از شستشو ، توربین قدیمی را کاملاً جدا کنید. اگر به راحتی از بین نرود ، ممکن است مجبور شوید آن را به زور از قسمت کوچک باز کردن دستگاه بر روی آن فشار دهید.
3. پس از حذف توربین ، همه شما دو حلقه مختلف O را می بینید. یکی در یاتاقان جلو و دیگری در یاطاقان عقب. شما باید هر دوی اینها را حذف کنید.
4. پس از حذف حلقه های o ، باید آنها را با موارد جدید جایگزین کنید. این به شما کمک می کند تا توربین دندانی با نام تجاری جدید در محل خود قرار بگیرد.
5. پس از نصب حلقه های o ، می توانید توربین جدید دندانی را در قسمت دستی قرار دهید. باید مطمئن شوید که آن را محکم در پشت درب فشار دهید.
6. پس از نصب توربین جدید را وارد کرده و آن را درون ناحیه سر دستگیره دندانپزشکی خود قرار دهید. شما باید در هنگام انجام این مرحله بسیار مراقب باشید.
7. قدم بعدی برای تعویض توربین های دندانی شما این است که درپوش عقب را با دست محکم کنید. پس از انجام این کار ، باید از آچار پشتی استفاده کنید تا حتی بیشتر محکم شود.
8. قدم بعدی درج قطعه bur جدید است و آن را به درستی روغن کاری کنید.
9. آخرین قدم برای تعویض توربین های دندانپزشکی شما این است که لحظه ای تست آزمایش قطعات دستی را انجام دهید تا مطمئن شوید که به درستی کار می کند.

نصب توربین دندانپزشکی:

 

توربین دندانپزشکی نیز بسیاری از اصطلاحات استفاده دندانپزشکان است زیرا روتور دندان با دو حلقه o تهیه می شود که باید با حلقه های موجود در توربین جایگزین شود زیرا به موقع و اتوکلاو می سوزند و باعث از بین رفتن آنها می شود ویژگی ها و قابلیت ها در زمان. یک حلقه o در یک شیار در قسمت جلویی (انتهای برف) از هندپیس قرار می گیرد ، حلقه دیگر O باید در قسمت انتهای درپوش پشت دندان یک شیار قرار گیرد. ممکن است شما نیاز به استفاده از یک پیمایشگر یا اکتشاف داشته باشید تا بتوانید حلقه های قدیمی O را از روی هندپیس و سرپوش پر سرعت دندانی خود جدا کنید. یک مشعل یا ابزار بلانت مشابه ممکن است هنگام نصب حلقه های جدید o برای اطمینان از اینکه آنها به طور کامل نشسته اند ، مفید باشد. برای اطمینان از این که حلقه های قدیمی O به طور کامل از بین بروند و ریزگردها بهم ریخته نشوند ، پیچ خورده یا در غیر این صورت از مکان خارج شوند ، باید توجه ویژه ای به حلقه های o شود. 2. به طرز سخاوتمندانه داخلی هندپیس دندانپزشکی روغن کاری کنید ، و توجه ویژه ای به حلقه های o دارید. با نگه داشتن صورت دستی دندانپزشکی ، توربین دندانی را به طور کامل در قسمت هدفون دندان قرار دهید. یاتاقان روتور دندان هر یک لب کوچک دارد که در برابر حلقه های O استراحت می کند. با استفاده از ابزار مناسب ، درپوش انتهایی را پیچ کنید تا در مقابل سر هندپیس شستشو دهید. احتياط: درپوش انتهايي بايد با آچار مخصوصي محکم بسته شود تا از امن بودن توربين پر سرعت دندانه اي مطمئن شود. اگر نمی توانید کلاه انتهایی را به طور کامل ببندید ، کلاه انتهایی را برای اجزای ترکیبی / قدیمی توربین بردارید و بررسی کنید. در صورت تداوم این مشکل ، روتور و هندپیس جایگزین دندان را برای نصب به تعمیرگاه دندانپزشکی ارسال کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *