شرکت اندیشه بایسته تجارت

motors

Motors

Low Speed

High Speed

Prime Line

توربین های پرایم لاین به نوعی طراحی و مهندسی شده است که توانسته ایم با افزایش محدودیت های آیرودینامیک،برجریان هوای بر روی تیغه Aero Acoustic Prime Line تسلط یابیم. قدرت بیشتر ،صدای کمتر از مزایای این کلاس از توربین ام کادنت می باشد..

watt 0
Power
k rpm 0
Speed
db 0
Volume

ترکیب کاملی از اجزاء

حرکت صاف کارتریج را تضمین می کند. معیار جدید برای حداکثر عملکرد را کشف کنید

تیغه Aero Acoustic بی سر و صدا دقیق

کارتریج MK-Dent

Aero Acoustic Prime Blade، برای ایجاد 25 وات (در 350 هزار دور در دقیقه) قدرت ثابت بهبود یافته است. به لطف فناوری انحصاری متعادل کننده لیزر، توربین‌های Prime Line به آرامی و بدون لرزش در حداکثر کار می‌کنند. 55 دسی بل

فرز کاربید تمرکز کامل، نیروی نگهدارنده بی نظیر

دنیای حفاری بدون کاربید یکسان نخواهد بود. کاربید که با 12 تن فشار فشرده شده و تا دمای 1500 درجه سانتیگراد گرم می شود، بسیار سخت است، الماس صنعتی – سخت ترین ماده جهان – برای آسیاب کردن آن استفاده می شود. تمرکز کامل و نیروی نگهدارنده بی نظیر 40 نیوتن باعث بهبود دقت طولانی مدت در حین عملیات می شود..

حفاظت از جریان معکوس استقامت از ابتدا برای پایان دادن به خط.

سیستم بدون بازگشت برای حفاظت جریان معکوس از ابتدا بخشی از Prime Line بوده است. این یک سیستم کامل است که بر روی یک جزء ساخته شده است و ورود ذرات و آلاینده ها را به داخل سر به حداقل می رساند. با استقامت از شروع تا پایان، برای تمیز کردن بهینه طراحی شده است.

بلبرینگ سرامیکی فرمول تصفیه شده، چرخش های بی صدا

بلبرینگ های دندانی با شدیدترین شرایط روبرو هستند:

به خصوص دورهای زیاد در دقیقه، حملات بخار فوق گرم یا مایعات تمیزکننده مختلف. همراه با قفس مقاوم در برابر خوردگی و همچنین فرمول فوق العاده تصفیه شده روان کننده، گوی های سرامیکی سفری طولانی را پیش رو خواهند داشت..

دستیابی به تعادل مناسب بین استحکام و دوام رویای مهندس است. تنظیم فشار می تواند تقریباً در هر شرایطی تنظیم شود. برای تنظیم جریان هوا و اطمینان از سطح ثابت فشار، با دقت مجسمه سازی شده است. این به تدریج طول عمر کارتریج و یاتاقان ها را افزایش می دهد.

تنظیم خودکار فشار با هر شرایطی سازگار شوید.